.

Prosinec 2010

Bude rekonstrukce

30. prosince 2010 v 19:56 | Ess |  Diary
Tak brzy bude rekonstrukce! Tak jen abyste vědeli!!!

Pak přidám....

30. prosince 2010 v 19:55 | Ess |  Hry
Tak ahojky.....pak přidám The Sims 3 -Povolání Snů tady na blog..mou rodinku...:-DD Klidně i nějaké video pro začatečníky!

Super Santa Kicker

24. prosince 2010 v 10:15 Hry

Nakopněte Santu sobem tak, aby doletěl až do komínu a rozdal tak všem dárky. Čím méně santů na to použijete, tím lépe pro vaše skóre.

Photo Super Santa Kicker

24. prosince 2010 v 10:10 Hry
Super Santa Kicker

Vtip č.4

24. prosince 2010 v 10:09 Vtipy
Jdou dva v náladě v noci na ubytovnu a jeden z nich se diví: "Jak to pěkně chrupe pod nohama! Kde se vzal takový mráz, teď v červenci?" - "Kamaráde, to není mráz, to je skleník. Jdem přes zahradnictví!"

Bubble Trouble

24. prosince 2010 v 10:08 Hry


Popis
Postřehová hra pro jednoho nebo dva hráče Bubble Trouble vyniká zejména svojí originalitou a výbornou hratelností. Vystavujte bariéry před skákající míčky, které se následně rozdělí na menší kousky, až z nich nakonec nezbyde vůbec nic. Hra je o mnoho akčnější, hrají-li společně 2 hráči :o) Pro úspěšné zvládnutí hry potřebujete především pohotové reflexy a dobrou předvídavost, avšak ani ten, kdo těmito vlastnostmi příliš neoplývá nemusí smutnit. Hra Bubble Trouble je ideálním tréninkem a možností, jak se v následující disciplíně zdokonalit!

Ovládání
hráč 1 - pohyb šipkami, bariéra mezerníkem, hráč 2 - pohyb klávesami X,C, bariéra klávesou W

Civiballs Xmas Levels

24. prosince 2010 v 10:07 | Ess |  Hry


Popis
Štědrý den je za dveřmi, takže jistě nikomu nebude vadit, když si navodíme pohodovou atmosféru, která je vždy se svátky klidu a míru spojena. Navíc si můžete dokonale procvičit vaše logické uvažování. To vše díky oblíbené flashovce Civiballs, která tentokrát přichází se svým pokračováním Civiballs Xmas Levels. Stejně jako v předchozích dílech bude vaším úkolem dopravit všechny barevné koule na místa jim určená. Než se rozhodnete rozpohybovat některou z koulí, tak si vše pořádně rozmyslete, při jejich špatné manipulaci totiž budete muset začít nepovedené kolo od začátku. Své promýšlení situace ale rovněž zbytečně neprotahujte, do bodového zisku se vám totiž počítá také čas, za který se vám dané kolo podaří splnit. Úvodní levely nejsou zas tak složité, závěrečná kola však již vyžadují pořádnou dávku představivosti a důvtipu. Dokážete se vypořádat se všemi nástrahami, které vám připravili tvůrci vynikající hry Civiballs Xmas Levels?

Ovládání
myší

Šťastné aveselé!

24. prosince 2010 v 10:03 | Ess |  Diary
Přeji Vám: Hiodně šťestíčka,zdravíčka.Hodně dárečků pod stromečků...Ať se Vám splní všev co chcete!


Přeje: Ess

Vánoční náběr affs

19. prosince 2010 v 16:43 Other
Ták náběr niových affinek tak se zapište prosím:

Adresa?
Přezdívka?
Proč?

Vánoční bleskovka

19. prosince 2010 v 16:41 | Ess |  Diary
1.Ahoj
2.Jak je
3.Těšíte se na Vánoce
4.Co si myslíte , že dostanete
5.Co bys te chtěli dostat
6.Co na diplomík
7.Pp :PP

Moje kecy

19. prosince 2010 v 16:40 Diary
Ahojík tak zase ty moe kecy :-PPP ... Mno jak je? Já se už těším na Vánoce a co vy? Vsadím se že vy taky! Co tady chcete za hry??? Nwebo co by ste si rádí zahrali...Stačí říct :-DDDEss :***

O maskotech

13. prosince 2010 v 17:44 Maskoti blogu
Ňufina je hodná a rádá Vám se vším pomůže.Můžete se u ní ptát spousta věcí o blogu nebo o hrách nebo co Vás napadne....Také se od ní hoodně dozvíte!
Micka moc rádá běhá je rychlá šelma.Nejraději dava na blog vtípky.Ráda si hraje a loví myši!
Tobik je roztomilé a malé štěně svelkým mokrým čumákem.Miluje návštěvníky tohoto blogu,také affs...Starase o toplist tedy o návštěvy tohoto blogu!

Hry k zaregistrování

13. prosince 2010 v 17:37 Hry
Farmerama:


Damokles:


Nová kolekce: Na plný plyn

13. prosince 2010 v 17:35 Hry

 S nejnovější kolekcí předmětů pro The Sims 3 sešlápněte letos na podzim plyn až na podlahu.


Zapněte si pásy a užijte si jízdu s otevřenými okýnky. Studio The Sims oznámilo vývoj kolekce The Sims 3 Na plný plyn, která se na celosvětový trh dostane letos na podzim v klasické i digitální formě.

Kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu: závodnického, spikleneckého, "rockabilly" v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu. Každý z nich se vyznačuje jedinečnou módou, předměty pro výzdobu domova a dopravními prostředky. Simíci si nyní mohou postavit perfektní garáž k parkování "nabušeného" sporťáku, profesionálního závodního speciálu nebo dokonce motorky. Simíkům můžete například pořídit závodnický overal s logy sponzorů, neonový nápis na zeď, skříňku na trofeje, pracovní lavice, bedny na nářadí a mnoho mnoho dalšího! Vezměte je na jízdu, po jaké vždy toužili, a zařiďte jim tomu odpovídající životní styl. S kolekcí The Sims 3 Na plný plyn si splníte všechny své automobilové sny.

Vydání se očekává letos na podzim.

The Sims 3 - Sims Cast 3 Hallowenský speciál

13. prosince 2010 v 17:35 Hry
Tentokrát je Sims Cast v hallowenském duchu a věřte, že duchů v něm není zrovna málo. Taky se dozvíte něco o upírech, které můžete nově
nalézt v dodatku Po Setmění. A ukážeme si i samotný Bridegeport. Nechybí ani soutěže a představení člověka z komunity.The Sims 3

13. prosince 2010 v 17:31 Hry

Německá obálka The Sims Medieval

Server SimFans.de uvedl velmi zajímavý obrázek - odhalil nám totiž německý obal hry The Sims Medieval. Stále čekáme na oficiální název, trailer i obal, brzy se snad dočkáme. Hra půjde již brzy předobjednat a na povrch se dostávají i informace o Limitované edici.

Ňufina

13. prosince 2010 v 17:30 Maskoti blogu
Ahoj jak se máte? Zdravím Vás všechny....Já jsem Ňufi a doufám , že se vám tento blog líbí... :-)) Jaké koli dotazy na blog či na hry,,rádá vám poradím!

Vtip č.3

13. prosince 2010 v 17:25 Vtipy
Policajt se ptá tuláka: "Kde bydlíte?" "Nikde," odpoví tulák. "A vy?" obrátí se policista na druhého. "Taky nikde, my jsme sousedi."

Náběr affs

13. prosince 2010 v 17:22 | Ess |  Diary
Adresa
Přezdívka
Proč
Budeš mě obíhat
O čem máš blog
Kolikrát mě budeš obíhat

Náber trvá do 20.12

Kindergarten

6. prosince 2010 v 17:02 Hry


Popis
Pokud máte kladný vztah k dětem a rovněž vládnete manažerskými schopnostmi, je hra Kindergarten určena přesně pro vás. Na začátku hry převezmete zodpovědnost za provoz školky a vaším cílem bude vybudovat nejlepší zařízení svého druhu v celém městě. Budete se muset starat o spokojenost vám svěřených capartů a vězte, že vás nečeká jednoduchý úkol. Pokud budete dětem poskytovat správnou péči, nebudou vám odměnou jen jejich šťastné tváře, ale navíc se vás spokojení rodiče odmění zvýšenou finanční podporou. Za získané peníze si můžete najmout vyškolené spolupracovníky, kteří pomohou zkvalitnit dětem poskytovanou péči. Neváhejte proto ani vteřinu a vyzkoušejte si ve hře Kindergarten, jak velkou zodpovědností je starat se o malé děti.

Ovládání
myší